Święta są do bani!

Od jakiegoś czasu nie lubiłam świąt. Wkurzała mnie sama myśl o nich…

Cała ta świąteczna atmosfera przyprawiała mnie o gorsze samopoczucie. Dokładnie od 5 lat mam co święta to samo przeświadczenie, że kogoś przy stole mi brakuje.

Bo kto będzie czytał jak co roku Pismo Święte? Kto będzie dzielił opłatek? Kto rozpocznie składanie świątecznych życzeń. Od 5 lat nic już nie jest takie samo.

W tym roku po raz pierwszy od dawna kocham święta… Ekscytuję się na samo ich wspomnienie. Z entuzjazmem myślę o świątecznych zakupach, wypiekach, dekoracjach. Każdego dnia układam  sobie w głowie scenariusz tegorocznych świąt.

Będą to święta wyjątkowe! Od wielu lat takie wyczekiwane! Pierwsze święta, które mam ochotę, aby były idealne. Nie dla mnie. Dla Niego!

To pierwsze święta mojego Synka… Pierwsza choinka, pierwsze życzenia, pierwsza betlejemska gwiazdka.

Pierwszy śnieg, pierwszy opłatek, pierwsze prezenty pod świątecznym drzewkiem.

Kocham święta w tym roku już na samą myśl o nich.

Chcę Ci pokazać Synku prawdziwe święta, chcę, abyś poczuł ich magię i wyjątkowość. Pragnę, abyś otoczył się ludźmi, którzy Cię kochają i poczuł się naprawdę kochany.

Chyba już tak świat jest zbudowany, że ktoś musi odejść, aby mógł pojawić się w naszym życiu ktoś inny. Zapełniłeś Synku to puste miejsce przy stole ze zwielokrotnioną siłą i dzięki Tobie znów pokochałam święta.

Tato – Wesołych Świąt.

06.12.2015 r.

img_8188
img_8092
img_8150
img_8099

2 komentarze

  1. U mnie kochana od 10 lat nie bylo cudownych świąt. Tego roku jest z nami ten malutki nasz Blazejoszczak i zapełni te pustkę przy stole. W te święta będę sie uśmiechać, wcześniej to tylko płakać mi się chciało na myśl o tym pustym miejscu. Oj co te dzieci potrafią zrobić z naszym życiem. Wesołych Świąt kochani :-* cudowna rodzinko, non stop przeglądam Waszego instagrama. Bije z Was takie ciepło 🙂 no i ten Natanek,przeuroczy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest