Syneczku nie spiesz się

Natanku kochany – dziś kończysz 2 latka! Bądź zdrowy i szczęśliwy!

Syneczku mój kochany. Mając na uwadze fakt, że czas tak szybko leci, a Ty rośniesz  i doroślejesz w mgnieniu oka, w dniu Twoich 2 urodzin życzę Ci tego, abyś nie spieszył się tak bardzo do tej dorosłości. Korzystaj z dzieciństwa i czerp z niego pełnymi garściami. Bądź dzieckiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Rób rzeczy, które może ograniczyć jedynie Twoja wyobraźnia.  Śmiej się tak szczerze i tak prawdziwie jak do tej pory. Ciesz się z najmniejszej błahostki tak jakbyś zdobył mistrzostwo świata.

Życzę Ci, abyś przeżył swoje dzieciństwo najpiękniej jak potrafisz. My – Twoi rodzice zawsze będziemy Ci w tym pomagać i tworzyć Ci piękne wspomnienia. Życzę Ci radości tak wielkiej aż do samego nieba. Maluj kredkami marzenia, goń mrówki na chodniku, puszczaj latawce i dmuchaj mlecze. Śmiej się tak głośno jak tylko potrafisz.

Życzę Ci, abyś zawsze miał przed oczami obraz kochających się rodziców, dla których jesteś największym skarbem i najpiękniejszym szczęściem. To oni podarowali Ci życie i to oni życie oddaliby za Ciebie. Mam nadzieję, że wartości, które Ci przekażemy wykorzystasz w swoim życiu, ale życzę Ci tego, abyś żył po swojemu.

Życzę Ci marzeń tak wielkich i tak odważnych oraz odwagi by je spełniać. Życzę Ci marzeń tak małych i tak pięknych oraz radości, którą będziesz z nich czerpać. Nie trać czasu na nic innego niż realizację marzeń. Bądź dzielny i idź przez życie z podniesioną głową.

Życzę Ci, abyś na swojej drodze spotkał szczerych i szlachetnych ludzi. Pamiętaj, że dobro zawsze powraca, a naszym marzeniem jest wychować Cię na dobrego człowieka. Chcielibyśmy Cię uchronić przed wszelkimi niepowodzeniami tego świata, ale wiemy, że nie zdołamy. Życzę Ci więc tego, abyś potrafił patrzeć na świat i na ludzi z miłością, bo każda przeciwność losu dzieje się z jakiegoś powodu.

Życzę Ci, abyś umiał odróżniać dobro od zła i życzę Ci tego, abyś z pokorą ducha ponosił wszelkie konsekwencje swoich wyborów. Nie chcemy przeżyć za Ciebie życia ani też nie chcemy udzielać Ci złotych rad. Chcemy być Twoim wsparciem i oparciem i pamiętaj, że zawsze będziesz mógł na nas liczyć. Ale to Ty zdecydujesz jak będziesz chciał swoje życie przeżyć – nie spiesz się jednak do tego. Dorosłość bywa trudna, czasami okrutna, dorosłość jeszcze poczeka. Teraz jesteś malutkim chłopczykiem i to jest dla Ciebie najważniejsze. Przeżyj swoje dzieciństwo jak dziecko. Obyś nigdy nie miał powodów, aby wydorośleć zbyt wcześnie.

Synu, pojawiłeś się w naszym życiu 2 lata temu, a tak wiele Ci zawdzięczamy. Dzięki Tobie nauczyliśmy się kochać. Nie tylko Ciebie ale również siebie nawzajem. Dzięki Tobie zrozumieliśmy, że rzeczy, które kiedyś zaprzątały nam głowę, obecnie nie mają dla nas żadnego znaczenia. Dzięki Tobie przestaliśmy się przejmować głupotami i niepotrzebnymi sprawami. Bo obecnie dla nas najważniejszy jesteś Ty, Twoje zdrowie, zapewnienie Ci uśmiechu na twarzy. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Tobie i Twoim szczęściu.

Dzięki Tobie poznaliśmy się na nowo i pokochaliśmy się na nowo. To Ty umocniłeś nas w przekonaniu, że nasza miłość przetrwa wszystko i nie ma na świecie żadnej siły, która będzie ją w stanie zniszczyć. Bo miłością jesteś Ty.

Dzięki Tobie jesteśmy kim jesteśmy i znaleźliśmy się w miejscu, w którym jesteśmy. Jesteś naszym wszystkim, a wszystko Twoje imię nosi.

I nic innego niż Ty się dla nas nie liczy.

Mamy nadzieję, że nawet gdy pójdziesz już ścieżką dorosłości, nigdy nie zapomnisz tego jak bardzo Cię kochamy. Bez względu na wszystko i pomimo wszystkiego…

Twoi rodzice.

FAG_0337
FAG_0347
FAG_0350
FAG_0354
FAG_0362
FAG_0369
FAG_0376
FAG_0384
Dziękujemy tatce za piękne zdjęcia i cudowną pamiątkę!

3 komentarze

  1. Wzruszylam się bo dokładnie tego samego życzę swojemu synkowi a Wy pięknie to ujeliscie w słowach. Cudowny wpis. Nic dodać nic ująć. Wszystkiego najlepszego dla Natanka!ps. Brakuje mi tu foty Waszej trójki jako całości; ) pozdrawiam!

  2. Przepięknie napisane jesteście cudownymi rodzicami a Natanek ma szczęście mieć takich rodziców😍 Wszystkiego najlepszego dla waszego słodziaka😚
    Pamiętam jak zaczęłam ciebie obserwować to Natanek był taki malutki aż nie chce się wierzyć że to już dwa lata minęły czas za szybko ucieka 😚😙😚 ale pozostają wspomnienia i to jest najważniejsze 😍 buziaki dla całej waszej rodzinki😚

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest