Konkurs dla rodziców i dzieci!

Koniecznie musicie wziąć udział w tym konkursie! Super nagrody czekają!

Zróbcie zabawne zdjęcie swojego malucha, gdy śpi, a wygracie niesamowite nagrody!

Kochani chciałam Was gorąco zachęcić do udziału w konkursie organizowanym przez drogerię Super-Pharm. Drogerię znacie zapewne doskonale, ja uwielbiam tam kupować ze względu na super zniżki, dobre ceny i wysokiej jakości produkty. Tym razem Super-Pharm wyszło z wspaniałą inicjatywą dla rodziców i ich dzieci.

Konkurs jest bardzo przyjemny, dlatego namawiam Was do udziału w nim. Wiem, że podobnie jak i ja kochacie robić zdjęcia swoim maluchom, a konkurs jest właśnie związany z fotografią. I to fotografią swojego dziecka. Lepiej chyba być nie może! Mamy i tatusiowie, którzy mnie obserwują na Instagramie czy Facebooku oraz czytają mojego bloga to prawdziwi entuzjaści pięknych zdjęć oraz chwytania w kadr chwil związanych z dniem codziennym ich maluszków.

Zatem do rzeczy! Konkurs polega na zgłoszeniu zdjęcia swojego malucha (dzieci w wieku do 3 lat) do jednego z trzech etapów: jedzenie, sen oraz zabawa.

Jakie są etapy konkursu?

Konkurs trwa od 5 października.

1 etap 5.10 – 18.10 – dotyczy dzieci uchwyconych w zabawnej pozie podczas jedzenia.

2 etap 19.10 – 08.11 – dotyczy dzieci uchwyconych podczas snu.

3 etap 09.11 – 22.11 – dotyczy dzieci podczas zabawy.

W każdym tygodniu wygrywają 4 osoby i to właśnie te 4 osoby z każdego tygodnia trafiają do etapu finałowego. W dniach 23.11 – 05.12 odbędzie się głosowanie na 28 zwycięskich zdjęć wyłonionych w każdym tygodniu. Każdego dnia można oddać tylko jeden głos.

Jakie są zasady konkursu?

Konkurs jest przeprowadzany na stronie online www.mamydziecikonkurs.pl (klikacie bezpośrednio w mój link i odsyłam Was do strony konkursowej).

Warunkiem koniecznym, aby wziąć udział w konkursie jest zakup dowolnego produktu z kategorii dziecięcej w Super-Pharm.

Tam też rejestrujecie konto konkursowe podając numer karty LifeStyle bądź dokonując pełnej rejestracji. Następnie wpisujemy numer paragonu i wgrywamy zdjęcie maluszka o odpowiedniej tematyce. Jury co tydzień wybierze 4 najzabawniejsze zdjęcia dzieci, których autorzy otrzymają nagrody tygodnia i będą mieli szansę na wygranie nagrody głównej oraz przyzna 4 wyróżnienia. Po 7 tygodniach zabawy, 28 zdjęć trafi do galerii finałowej. w tym momencie zaczniemy głosowanie na najlepsze prace. Nagrodę główną – sesję i kartę podarunkową o wartości 1000 zł do drogerii Super-Pharm wygrywa autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej głosów.

Jakie nagrody na Was czekają?

Nagroda główna to profesjonalna sesja zdjęciowa – Twoje dziecko zostanie gwiazdą kampanii programu Mamy Dzieci 2018 r. a także karta podarunkowa o wartości 1000zł do drogerii Super-Pharm.

Co tydzień czekają na Was karty podarunkowe o wartości 100zł dla wygranych do drogerii Super-Pharm oraz nagrody dodatkowe dla wyróżnionych.

Kochani nie zastanawiajcie się ani chwili, kto wie, może nagroda główna trafi właśnie do Was! Są ogromne szanse na wygraną! A kto nie ryzykuje ten szampana nie pije! To tylko chwilka, a przecież Wy kochacie robić zdjęcia!

My bierzemy udział w konkursie w kategorii śpiące dziecko. Wprawdzie nie udało mi się zrobić zabawnego zdjęcia, ale wyszło ono bardzo ładnie i trzymam kciuki, żeby zostało chociaż dodatkowo wyróżnione!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest