Nasze piękne okolice

Uwielbiamy rodzinne wypady i nigdy nie zrezygnujemy ze wspólnych spacerów.

Odkąd jestem już w dosyć zaawansowanej ciąży staram się coraz bardziej unikać dalekich wyjazdów. Jednak nie zrezygnowałam ani też nie zamierzam rezygnować ze spędzania wolnego czasu z bliskimi na łonie natury. Uwielbiamy spacerować i jest to dla nas najfajniejsza odskocznia od natłoku codziennych obowiązków. Zazwyczaj spacerujemy wieczorami w parku bądź w przyjaznych okolicach naszego miasta, jednak na weekendy zapuszczamy się nieco dalej. Choć obecnie nie jest to jakoś bardzo daleko, jednak Roztocze to przepiękne, zielone tereny, które pozwalają na odpoczynek i napawanie się pięknymi widokami.

Gdy zbliża się sobota, planujemy sobie gdzie tym razem wyruszymy. Czasami jest to grill w lesie, czasami ognisko w wyznaczonych do tego miejscach a czasami wypad nad jakąś wodę. Pomysłów mamy bez liku. Zabieramy ze sobą koce, prowiant, coś do picia i cały dzień poświęcamy na relaks i odprężenie.

Natanek już rzadko kiedy jeździ w wózku, ale tak jak Wam wielokrotnie pisałam, lubi w nim przysypiać sobie na dworze. Dlatego też na nasze wypady za miasto zawsze pakujemy wózek, który jest łatwy w obsłudze i zajmuje mało miejsca w bagażniku. Takim naszym turystycznym wózkiem jest spacerówka od Elodie Details. Dodam, że mamy ten najnowszy model z nowym patentem kół. Sprawdza nam się doskonale, ma spoko miejsca w środku, rozkłada się do pozycji śpiącej, a co najważniejsze, Natan go bardzo zaakceptował.

Mam nadzieję, że Wy także korzystacie w pełni z wolnego czasu i spędzacie go razem z rodziną. Nic nie zastąpi wspólnych wypadów za miasto, gdzie można poszaleć w lesie albo popluskać się w wodzie. Siedzeniu w domu zwłaszcza w lecie mówimy stanowcze – nie! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest