To już 3 lata!

Minęły już 3 lata nieustannej miłości i bezgranicznego szczęścia!

Syneczku! Kończysz dziś 3 lata! Jesteś już dużym i rozumnym chłopcem. My – Twoi rodzice, życzymy Ci, abyś odkrywał świat oraz poznawał piękno w sobie i piękno w innych. Zawsze pamiętaj o tym, czego Cię uczymy i nigdy nie zapominaj o tym, że masz w nas wsparcie i oparcie. Dokładamy wszelkich starań, abyś wyrósł na mądrego i wartościowego mężczyznę. To Twój tata pokazuje Ci na co dzień jak należy traktować kobietę swojego życia, to Twoja mama na co dzień pokazuje Ci, że miłością można pokonać wszelkie trudności. Wychowujesz się w kochającej, pełnej i darzącej się szacunkiem rodzinie, dlatego życzymy Ci tego, abyś nigdy nie zapominał o tym kim jesteś i skąd pochodzisz.

Życzymy Ci marzeń wielkich i odważnych oraz odwagi byś je spełniał. Czerp z życia pełnymi garściami i ignoruj wszystkich tych, co będą chcieli podcinać Ci skrzydła. Pamiętaj, że zawsze na Twojej drodze pojawi się ktoś, kto będzie próbował Twoje szczęście zburzyć. Nie przejmuj się tym, podnieś głowę i staw czoła wszelkim niepowodzeniom. Bądź radosny i szczęśliwy, śmiej się dużo i głośno, a Twoja radość niech przepełnia cały wszechświat i wypełnia go aż po brzegi. Bądź dobrym człowiekiem i pamiętaj, że dobro zawsze powraca ze zdwojoną siłą. Jednocześnie miej otwarty umysł, abyś poradził sobie w otaczającej Cię rzeczywistości.

Sięgaj po najwyższe szczyty, przekraczaj granice, realizuj plany i zamiary, jednak pamiętaj o tym, co jest w życiu ważne. Bez względu na to, jaką drogę wybierzesz, wiedz o tym, że my będziemy Cię wspierać, bo tylko Twoje szczęście się dla nas liczy. Chcielibyśmy stworzyć Ci rodzinę taką, jakiej nigdy nie mieliśmy, a jednocześnie chcemy dać Ci swoją własną przestrzeń. Zachowaj nas na zawsze w swoim serduszku, ale pamiętaj, że nie uchronimy Cię od popełniania błędów. Życzymy Ci, abyś popełniał błędy i wyciągał z nich wnioski. Życzymy Ci, abyś żył najpiękniej jak potrafisz – po swojemu. My chcemy dać Ci przykład, ale to Twoje życie, Twoje błędy, Twoje wybory…

Ale póki jeszcze jesteś malutkim chłopcem, najbardziej życzymy Ci tego, abyś jak najdłużej nim pozostał. Nie spiesz się do dorosłości, nie doroślej zbyt szybko, nie zaprzątaj sobie głowy sprawami dla nas starszych. Ciesz się dzieciństwem najdłużej jak tylko będziesz mógł, a my z naszej strony zrobimy wszystko, abyś wspominał je z uśmiechem na twarzy. Bądź małym chłopcem, ganiaj pająki na dworze i puszczaj bańki mydlane wysoko do nieba. Jeździj na rowerze i rozbijaj kolana na trawnikach. Skacz na trampolinie i rozwijaj swoje małe, przyrodnicze pasje.

Kochamy Cię najmocniej na świecie. To dzięki Tobie nasze życie wygląda jak wygląda. Tyle Ci zawdzięczamy i obiecujemy, że postaramy się Ciebie nie zawieźć. Nie ma dla nas rzeczy ważniejszej niż twój uśmiech i Twoje zdrowie.

Dziękujemy Tomasz Rybczyński Fotografia za piękne zdjęcia!

5 komentarzy

  1. Pięknie napisane życzenia… można się wzruszyć, ale lepiej po prostu byś tego napisać nie mogła… jak kiedyś Natanek to przeczyta to napewno się wzruszy… cudowni jesteście, a sesja PRZEPIĘKNA!!!! Miłego dnia :*

  2. Przepięknie Gosiu napisałaś. Az się wzruszyłam , cudowna jesteście rodziną ! 😍Pozdrawiam Was !❤

  3. Gosiu magia miłości i siła słowa w nich zawarta jest wielka. Życzę Wam jak najwięcej takich chwil. Chwil wspaniałych spędzonych w rodzinnym gronie. Pozdrawiam cieplutko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest