Sklep jak z marzeń

Czy wiecie, że u nas w Zamościu powstał przepiękny sklep, który spełnia marzenia?

Mieszkamy w dosyć małym mieście, nie do końca jeszcze otwartym na różne nowinki designerskie i modowe trendy. Ja z racji działalności, którą prowadzę mam nieco inne spojrzenie na rzeczywistość i jestem na bieżąco z wszystkimi nowościami i świeżutkimi wynalazkami zarówno tymi dla dzieci jak i tymi kosmetycznymi czy wnętrzarskimi.

Niedawno dostałam zaproszenie do odwiedzenia sklepu o wdzięcznej nazwie Showroom Decco. Od razu domyśliłam się, że będzie to sklep wnętrzarski, ale nazwa ta wskazywała, że kryje się pod nią coś więcej niż typowy sklep meblowy. Z radością przyjęłam więc zaproszenie i razem z mężem poszliśmy zobaczyć nowość, która powstała na naszym zamojskim rynku lokalnym.

Od samego początku urzekła mnie stylistyka pomieszczenia. Przepiękne rozplanowanie prezentowanych towarów, niebanalne witryny a co najważniejsze nasz polski design i handmade odgrywają w sklepie czołową rolę. W showroomie możemy odnaleźć niebanalne wzory i odważne materiały. Bardzo ucieszyłam się, gdy odszukałam wśród produktów sporą część rzeczy, którą mamy u siebie w domu, a której w naszym mieście nie można było do tej pory dostać.

Produkty, które są oferowane w Showroom Decco są bez wątpienia odmienne od tych, które możemy odnaleźć w typowych sieciówkach. To kanapy, fotele, krzesła, stoły, stoliki, oświetlenie, dodatki dla dzieci, świece i wiele innych rzeczy, które przyciągają uwagę nie tylko wyglądam, ale również jakością i precyzyjnością wykonania.

Ja osobiście zakochałam się w przepięknych, drewnianych stołach o nierównej fakturze i kształtach, natomiast Pawła uwagę zwróciły dmuchane lampy sufitowe, które swoim wyglądem przypominają ogromne ośmiornice.

Również kącik designerski dla dzieci przyciąga uwagę – namioty tipi, śliczne poduchy, obrazki czy pojemniki na zabawki z pewnością przypadną do gustu każdej mamie.

Ten sklep to dla mnie odzwierciedlenie krainy marzeń i czarów. Dzieje się w nim naprawdę wiele, a ja z całego serca polecam Wam tam zajrzeć. Przez moment przeniesiecie się w inny wymiar. Wymiar, który uważam, że w naszym mieście powinien pojawiać się częściej.

Trzymam mocno kciuki za rozwój a właścicielom gratuluję odwagi i świetnego wyczucia dobrego smaku.

Cóż więcej mogę napisać? Pozostawiam Was z pięknymi kadrami z showroomu, który bez wątpienia urzeka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest