Sesja ciążowa – czy warto?

Czy warto robić sesję brzuszkową? Opowiem Wam swoje wrażenia!

Biorąc pod uwagę fakt, że podczas w ciąży z Natanem miałam tak kiepskie samopoczucie, że nawet nie myślałam o jakiejkolwiek sesji ciążowej, bardzo cieszy mnie to, że tym razem się udało! W obecnej ciąży również łatwo nie było, bo wymioty i kiepskie samopoczucie towarzyszą mi do samego końca, jednak w 8 miesiącu zmobilizowałam i siebie i męża, żebyśmy zrobili kilka fotek.

Jestem przekonana, że żaden inny fotograf nie zrobiłby mi tak pięknych zdjęć jak on, a to dlatego, że czułam się przy mężu swobodnie a przy tym paradoksalnie niezwykle seksownie.

Ale to jak wyglądają zdjęcia z sesji ciążowej w największej mierze zależą właśnie od nas i od tego jak się do niej przygotujemy. Nawet najlepszy fotograf nie wyczaruje nam pięknej pamiątki, jeśli same nie zadbamy o nasz wygląd i pozytywne nastawienie.

Ja przed sesją wybrałam się do kosmetyczki i do fryzjerki oraz zakupiłam piękne suknie ciążowe, które na zdjęciach prezentowały się obłędnie. Polecam Wam do zdjęć zrobić nieco mocniejszy makijaż oraz postawić na naprawdę spektakularną fryzurę. Zwyczajnie związane czy oklapnięte włosy na pewno nie będą fajnie wyglądały. Mnie inspirował luźny i romantyczny styl, dlatego też wybrałam luźne upięcie w formie warkocza opadającego na ramię. Do tego koronki i falbanki sukienek wyglądały prześlicznie.

Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto zrobić sesję ciążową, według mnie jak najbardziej. Ciąża to tak wyjątkowy i tak piękny stan, że warto go uwiecznić w pięknych kadrach. Ja ze swojej sesji ciążowej jestem bardzo zadowolona i na pewno nie żałuję tej decyzji. Kadry mojego męża zostały docenione nie tylko przez Was, ale również przez pewien miesięcznik o tematyce parentingowo – lifestylowej. Ale to najbardziej dziękuję Wam za tak piękne słowa, jakie na nas spłynęły. Ta sesja na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci i będę do niej często wracać. A Wasza dobroć i wspaniałe słowa tylko utwierdziły nas w tym, że fotograficznie podążamy w dobrym kierunku. Tymczasem zostawiam Was z kadrami, które najbardziej mi się podobają!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest