Tak jak sobie wymarzyłam!

Oloka Gruppe – to właśnie oni pomogli mi w spełnieniu mojej wizji!

Kiedy myślałam o pokoiku dla mojej córeczki, od razu wiedziałam jak on ma wyglądać. Od samego początku oczyma wyobraźni widziałam boho wizję kącika dla Zojki w połączeniu z nutką nowoczesności. Nie wiedziałam jeszcze gdzie szukać realizacji swoich zamierzeń, dla dokładnie wiedziałam czego chce.

Firmę Oloka Gruppe poznałam przy okazji urządzania pokoiku dla Natanka, a jej właścicielka stała mi się bardzo bliska. Wymieniałyśmy ze sobą nie tylko poglądy dotyczące produktów, ale także bardzo zaprzyjaźniłyśmy się. Pamiętam drewniany domek, który specjalnie dla Natanka przygotowali i mój ogromny zachwyt, kiedy rozpakowałam przesyłkę z malutkimi mebelkami wręcz miniaturkowej wielkości. To chyba była jedna z tych zabawek, którą tak naprawdę sprawiłam sobie, a którą Natan odziwo bawi się do tej pory.

Całkiem niedawno Agnieszka napisała do mnie z zapytaniem, czy nie chciałabym, aby przygotowali coś specjalnego dla mojej córeczki. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ moja wizja kącika dla Zojki wpisywała się idealnie w ich klimat. Oloka Gruppe specjalizuje się w wyrobach z drewna o bardzo ciekawych a jednocześnie rozwijających wyobraźnię kształtach. Napisałam zatem, co bym chciała i jak widzę swój kącik dla dziewczynki, ale jednocześnie pozostawiłam Adze swobodę w działaniu. Po kilku dniach projekt dla mnie był już gotowy, ale Aga nie chciała mi zdradzić jak będą wyglądały wieszaczki. Miała to być niespodzianka.

Kiedy otworzyłam przesyłkę od razu pomyślałam sobie, że trafili w samo sendo. Produkty, które mi wysłali są wyjątkowe, oryginalne a przede wszystkim są zrobione zgodnie z moją wizją. To przepiękna półka, którą możecie zobaczyć nad łóżeczkiem, cudowny wieszaczek podwieszany do sufitu a wraz z nim personalizowane wieszaki z kokardką, ramka na plakat, malutki wózeczek, który rozczula mnie najmocniej oraz wyjątkowo urocza zawieszka z piórkiem. Wszystko jest zrobione z sercem i ogromnym wyczuciem, a to dlatego, że Oloka Gruppe to wyjątkowo ciepli ludzie. Zobaczcie sami jakie to wszystko jest piękne!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest