Bold Sports Red

GB Maris 2 w najnowszym sportowym i czerwonym wydaniu.

Nie sposób przejść obojętnie obok sportowej wersji wózka GB na ramie Maris 2. To wózek typowo miejski, luksusowy, z wąskim rozstawieniem kół. Idealne rozwiązanie na podróże oraz podczas wypadów na miasto. Wózek na tej ramie przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia.

Już od pierwszego wejrzenia wózek zachwycił mnie swoim designem oraz funkcjonalnością. To pierwszy sportowy wózek, który mamy i pierwszy, który naprawdę chcieliśmy posiadać. Zazwyczaj sportowe wózki po prostu mi się nie podobały, jednak Bold Sports Red jest piękny zarówno pod względem wykonania jak i wyglądu.

Już od dawna jako posiadaczka kilku wózków GB, wiedziałam że marka równa się bardzo dobrej jakości. Wózki są świetnie wykonane, solidne i na pierwszy rzut oka widać, że porządne. Bold Sports w wersji czerwonej zachwycił mnie ogromnie i pomyślałam, że bardzo chętnie go wypróbujemy.

Maris 2 to nowoczesne podróżowanie oraz połączenie innowacyjności i inteligentnych rozwiązań funkcjonalnych. Jednym kliknięciem montujemy gondolę na ramie, a dzięki kompaktowemu rozstawieniu kół (jedynie 54 cm) wózek zmieści się w metrze, windzie oraz w najwęższej sklepowej alejce. Łatwa do przenoszenia gondola posiada zintegrowaną rączkę oraz możliwość składania.

W tym modelu warto zwrócić uwagę na system podróżny 3 w 1, który pozwoli dostosować się do każdej sytuacji. Na ramie Maris 2 można zamocować gondolę, fotelik samochodowy gb Idan (dostępny z adapterami) lub używać go jako luksusowego wózka z siedziskiem zamontowanym przodem lub tyłem do rodzica.

Wymienię kilka cech wózka, na które koniecznie warto zwrócić uwagę biorąc pod uwagę wózek GB Maris Bold Sports:

– Wózek jest przede wszystkim kompaktowy – wygoda i funkcjonalność przede wszystkim. Wąskie rozstawienie kół jest idealnym rozwiązaniem do życia w mieście.

– Składanie wózka jedną ręką – Maris 2 składa się do rozmiaru kompaktowego, wolnostojącego pakunku przy użyciu jednej ręki.

– Rozkładanie do pozycji płaskiej – regulowane oparcie i podnóżek pozwalają na idealne dopasowanie zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej.

– System podróżny – wyróżnia luksusowe podejście do tematu. GB Maris 2 jest najlepszym rozwiązaniem do życia w mieście. Jego kompaktowe rozmiary wyznaczają nowe standardy miejskiego systemu podróżnego. Jazda przodem lub tyłem do rodzica – wózek zdobywa dodatkowe punkty dzięki luksusowemu, odwracanemu siedzisku.

Przechodząc do praktycznych konkretów, wózkiem jeździ się bardzo płynnie i lekko. Mam wrażenie jakby sunął wręcz po powierzchni. Nawet jedną ręką możemy śmiało koordynować jego tor jazdy. Wydaje się, że jego rozmiary są dosyć niewielkie, ale mając porównanie z innymi wózkami, Zojka ma tyle samo miejsca w gondoli Marisa jak i w każdej innej. To, że jest po prostu zgrabny wyróżnia go od obszernych wózkowych konkurentów. Bardzo fajny jest materiał, którym pokryta jest gondola oraz wersja spacerowa. Na pewno łatwo się czyści, bo to już zdążyłam przerobić i na pewno jest odporny na działanie promieni słonecznych, miałam go w bagażniku auta kilka tygodni przy sporych upałach i nic się z obiciem nie stało.

Należy jeszcze zwrócić uwagę na to, że obsługa wózka jest bardzo intuicyjna. Naprawdę nie wymaga od nas wiele wysiłku przyzwyczajenie się do niego, ja nawet nie czytałam instrukcji obsługi a intuicyjnie wiedziałam jak go złożyć, rozłożyć czy wymienić poszczególne w nim elementy.

Bold Sports Red jest bardzo luksusowy, nawet hamulce czy budka są tutaj czymś naprawdę wyjątkowym i wyróżniającym go na tle innych wózków. Mam nadzieję, że będziecie miały okazje wypróbować go, bo naprawdę warto.        

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest