Coś dla małego kucharza

Piękne prezenty, które bez wątpienia spełniają dziecięce marzenia.

Zamawiając kuchnię z Janod po prostu wiedziałam, że okaże się ona strzałem w dziesiątkę. Natan jeszcze jak był malutki posiadał mini wersję kuchenki w formie pchacza i uwielbiał nią się bawić. Ale teraz jest już dorosłym chłopcem dlatego postanowiłam wymienić mu poprzednią wersję na większą i konkretniejszą. Dawno nie zagłębiałam się w produkty dla maluchów, ale z tego co pamiętam kilka lat temu marka Janod miała wspaniałe kuchenki ale w kolorystycznych wersjach dla dziewczynek bądź czerwone. Kiedy zauważyłam piękną, pistacjowo – żółtą kuchenkę wiedziałam, że musi być nasza!

Kuchnia ma fajny retro design, który bardzo pasuje nam do pokoiku. Nie muszę oczywiście dodawać, że jak na markę Janod przystało jest bardzo solidnie wykonana. Tutaj funkcjonalność idą w parze z jakością i jak zawsze się nie zawiodłam.

Dlaczego kuchnia dla dziecka jest fajnym pomysłem na gwiazdkowy prezent? Po pierwsze dlatego, że na świąteczny prezent szukamy raczej czegoś porządnego, co posłuży na dłuższe lata, po drugie jest też możliwość zrobienia składki w rodzinie i zakup fajnej i przydatnej rzeczy a po trzecie jestem pewna, że każdy czy to maluch czy to już starszak będzie szczerze zadowolony z takiego podarunku.

Mój Natan bardzo chętnie przybiera rolę kucharza i gotuje dla swoich rodziców i dla Zojki. Sprawia mu to ogromną radość i frajdę, a zabawa kuchnią bez wątpienia angażuje całą naszą rodzinę. Kuchnia, którą my posiadamy składa się ze zlewu posiadającego kran, mikrofalówki, szafeczki, piekarnika, wieszaków na garnki ale największym hitem jest płyta indukcyjna, która zapala się na czerwono i wydaje dźwięki przypominające bulgotanie zagotowanej wody. Dodatkowo mamy akcesoria takie jak metalowa patelnia, metalowy durszlak, metalowa szpatułka, żółta łapka do gorących naczyń i 3 kartoniki – produkty spożywcze.

Kuchanka Happy Day bez wątpienia rozwija wyobraźnię oraz zdolności kucharskie naszych maluchów i pozwala dziecku poczuć się jak prawdziwy kucharz w swoim dziecięcym świecie. Uczy przybierać różne role i buduje umiejętności manualne. Jak sami widzicie zabawa nią to prawdziwa frajda, a jej design spodoba się niejednej mamie. Jest to taki typ prezentu, który spełnia dziecięce marzenia, a spełnianie marzeń to najpiękniejsza rola rodzica.

Podsyłam również sklep, w którym kuchenka jest dostępna. Moja pochodzi ze sklepu online ==>> Modne Szkraby. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest