Cybex Priam by Jeremy Scott

Czarny Cybex Priam ze złotymi skrzydłami skradł nasze serce!

Jak doskonale już wiecie Cybex Priam nie jest mi obcym wózkiem. Już za czasów Natana przerabialiśmy 4 modele, a Butterfly był moim faworytem. Oprócz tego, że wózek był piękny, to jego funkcjonalność i wykonanie zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Kochałam go i wcale tego nie ukrywam. Miałam jednak okazję wypróbować jedynie same spacerówki, Natan był już za duży na gondolkę kiedy odkryliśmy Priama, dlatego już podczas ciąży z Zojką wiedziałam, że Cybex Priam w wersji głęboko – spacerowej będzie dla nas wózkiem obowiązkowym.

Model zaprojektowany przez Jeremiego Scotta podobał mi się od bardzo dawna. Chciałam w wersji bądź różowej bądź niebieskiej, ale uznałam, że czarny kolor jest najbardziej neutralny a w połączeniu ze złotymi dodatkami w postaci skrzydeł prezentuje się szałowo.

Jeśli chodzi o zasady korzystania, składania, rozkładania i użytkowania Cybex Priam by Jeremy Scott nie różni się niczym od standardowych wersji Priama, ale jego wykończenie, dodatki oraz sam wygląd jest absolutnie wyjątkowy i nie do podrobienia.

Wśród licznych zalet, jakie posiada Cybex Priam, należy przede wszystkim podkreślić, że jest to wózek przeznaczony dla wymagających rodziców, oczekujących doskonałej jakości, designu przy połączeniu ze stonowaną i gustowną kolorystyką.

Dla mnie dużym atutem wózka jest lekka i stabilna rama, która może być dowolnie składana i rozkładana. Samo składanie i rozkładanie Priama jest bardzo intuicyjne i nie sprawia ono żadnego problemu. Dodatkowo fajna jest regulacja wysokości rączki względem jej położenia i dopasowania do indywidualnych potrzeb rodziców. Zarówno ja jak i mój mąż należymy do niższych osób dlatego opcja regulowania wysokości rączki jest dla nas bardzo ważna.

Tym Cybexem się po prostu płynie po nawierzchni a to za sprawą dużych, masywnych kół wykonanych z wysokogatunkowej gumy wraz z zintegrowanym i ostrym hamulcem. Wózek jest bardzo zwrotny, przednie koła obrotowe o 360 stopni z opcją natychmiastowej blokady jazdy na wprost. Dodatkowo stabilne i lekkie zawieszenie amortyzuje wszelkie wstrząsy. To wszystko w budowie Priama sprawia, że jeździ się nim naprawdę gładko nawet po dosyć sporych nierównościach.

Pierwszy raz natomiast miałam do czynienia z gondolą. Najbardziej zadziwiło mnie to jak genialna jest w swej prostocie. Pojemna i przewiewna z bardzo delikatnym materacykiem z inteligentną pianką Memory Foam, która zapamiętuje ułożenie dziecka w wózku i przystosowuje się do niego. Na początku wydawało mi się, że gondola jest dosyć mała, jednak Zojka ma w niej sporo miejsca wciąż, a przecież już niedługo przerzucimy się na spacerówkę. Budka przy gondoli typu large z opcją dowolnej regulacji oraz osłonką przed podmuchami wiatru.

Jeśli chodzi o spacerówkę, Cybex Priam to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią wózki z możliwością usytuowania siedziska w dwóch kierunkach jazdy. Siedzisko w Priamie może być montowane zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, a samo przerzucenie siedziska to kwestia parunastu sekund. Regulowane oparcie, które można rozłożyć do pozycji niemal w pełni leżącej przekłada się na najwyższy komfort dla naszych maluchów.

Podnóżek jest regulowany na wielu poziomach, co zapewnia dziecku możliwość wygodnego oparcia nóżek.

Wózek posiada także pałąk ochronny, który może być wypinany jednostronnie luz z obu stron oraz bardzo wygodny kosz na zakupy. Mi najbardziej podoba się to, że jest on pięknie chowany a nasze zakupy nie będą z niego widoczne.

Pisząc o technicznych aspektach, ostatnią sprawą, na którą chciałam zwrócić uwagę są pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Ja wybieram wózki tymi z takim rodzajem pasów, ponieważ mam pewność, że dziecko z nich się nie wydostanie ani nie wypadnie.

Nie będę się więcej rozpisywać na temat wózka, lecz pozostawię Was ze sporą porcją pięknych zdjęć, gdzie dokładnie będziecie sobie mogli obejrzeć jak wózek wygląda naprawdę.

A jeśli będziecie chcieli dowiedzieć się więcej na jego temat odsyłam na stronę internetową Bobo Wózki, załączam link do dokładnie naszego modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest