Suszarka inna niż wszystkie

Ta suszarka to zdecydowanie jedna z lepszych moich inwestycji!

W tym miesiącu zrobiłam dla siebie dwie bardzo fajne rzeczy. Po pierwsze spełniłam swoje marzenie i w końcu przedłużyłam włosy, a po drugie zainwestowałam w suszarkę, dzięki której suszenie moich grubych i długich włosów trwa zaledwie moment.

Przykładam ogromną wagę do tego, aby moje włosy były w dobrej kondycji, poza tym częste zmiany fryzury wymagają ode mnie tego, żebym zajęła się swoimi włosami w sposób należyty. Dzięki tej suszarce mogę zapomnieć o poplątanych włosach, zniszczonych końcówkach czy żmudnym suszeniu.

Na pewno jesteście ciekawe o jakiej dokładnie suszarce piszę i czym różni się ona od pozostałych?

Już dzień, kiedy pokazałam ją na swoim Instagramie wywołał lawinę pytań o suszarkę i o to, czy jest ona wreszcie dostępna w Polsce!

Dziewczyny – Dyson Supersonic jest już dostępna w Polsce i bez problemu możecie ją sobie zamówić. Bardzo zdziwił mnie fakt, że ogromna część z Was znała ją doskonale i prosiła mnie o opinię, czy naprawdę suszarka jest tak świetna jak o niej mówią.

Ale nazwa suszarki wciąż brzmi dosyć enigmatycznie prawda?

Czym jest owe cudo do suszenia włosów, które tak zachwalam? Dyson Supersonic to suszarka zupełnie inna niż te, które używałam do tej pory. Już samym wyglądem odbiega od pozostałych, miałam wręcz wrażenie, że jest nieco kosmiczna. Bardzo designerska, ale jednocześnie zauważyłam, że jej budowa świetnie sprawdza się w zakresie funkcjonalności.

Dyson Supersonic to zupełnie nowa technologia, która zapewnia optymalne bezpieczeństwo i wygodę przy codziennym użytkowaniu. Inteligentny system mierzy wydmuchiwaną temperaturę 20 razy na sekundę, tak by podczas stylizacji nie uszkodzić struktury włosa. Do tego, dzięki bardzo mocnemu podmuchowi powietrza, skracamy czas suszenia do minimum. I właśnie te czynniki były dla mnie najważniejsze podczas wyboru suszarki – czas suszenia oraz bezpieczeństwo dla włosów.

Specjalnie poczekałam sobie troszkę zanim zabrałam się do tego posta, ponieważ chciałam dokładnie przetestować ją na swoich włosach. Moje pierwsze odczucia to genialna gładkość włosa po wysuszeniu, szybkość suszenia godna podziwu, a także sposób trzymania samej suszarki jest bardzo wygodny i przystosowany do ręki. Ale wiecie co zdziwiło mnie najbardziej? Dźwięk, jaki wydaje suszarka jest jednostajny, bardzo stłumiony, zdecydowanie bardziej cichy od suszarki standardowej.

Cała magia szybkiego suszenia włosów przy pomocy suszarki Dyson Supersonic tkwi w bardzo dużej mocy silnika umiejscowionego w rączce, co pozwoliło przenieść środek ciężkości w zupełnie inne miejsce suszarki oraz zaprojektować jej kształt od nowa. Natomiast bezpieczeństwo dla struktury włosa wynika z inteligentnej kontroli temperatury, która pozwala zachować włosom gładkość i blask.

Bardzo fajna sprawą jest to, że suszarka wyposażona jest w magnetyczne nakładki, dzięki którym zmiana końcówek jest niemalże błyskawiczna. Pierwsza z nich to końcówka do wygładzania, która suszy włosy w delikatny sposób dzięki łagodnemu i szerokiemu strumieniowi powietrza. Mamy także koncentrator do stylizacji  pozwalający na nadanie fryzurze odpowiedniego kształtu, fragment po fragmencie, bez obaw, że zburzymy całą resztę. Ostatnia nakładka to dyfuzor, który rozprowadza powietrze równomiernie wokół pasm włosów, pomagając zredukować ich puszenie się i poprawiając objętość.

Dla mnie suszarka jest niezastąpiona, tym bardziej, że przed przedłużeniem włosów miałam ogromne obawy, że będą po pierwsze zniszczone a po drugie będę musiała je suszyć godzinami. Powiedziałam swojej fryzjerce, że mam w domu Dyson Supersonic a ta odparła, że lepszego wyboru tym bardziej teraz nie mogłam dokonać i że sama mi zazdrości tej suszarki.

Dyson Supersonic radzi sobie z moimi długimi i gęstymi włosami rewelacyjnie a dla mnie to jedna z lepszych inwestycji. Ja bardzo cenię sobie takie zakupy, które po prostu ułatwiają mi życie, a ten właśnie do takich należał.

Podpinam dla Was link, pod którym suszarka Dyson Supersonic jest dostępna. Możecie ją sobie zamówić na oficjalnej stronie Dyson –  www.shop.dyson.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest